Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

NIEUW !!
IMI HYDRO TA-COMPACT-P DRUKREGELAAR INREGELAFSLUITER REGELKLEP

De IMI Hydronic TA-COMPACT-P is een drukgecompenseerde regel- en inregelafsluiter (PIBCV) die zorgt voor stabiele temperatuurregeling in HVAC-systemen door een constant drukverschil over het regelgedeelte te handhaven.

Productinformatie

De IMI Hydronic TA-COMPACT-P is een dynamische afsluiter die ontworpen is om een optimale werking van eindunits, zoals ventilatorspoelen en koelbalken, te garanderen, onafhankelijk van drukvariaties in het systeem.

Drukcompensatie:
Dankzij de geïntegreerde drukverschilregelaar blijft het drukverschil over de regelafsluiter constant, wat resulteert in een stabiele en nauwkeurige temperatuurregeling onder alle omstandigheden.

Waterzijdige inregeling:
De volledig geopende afsluiter beperkt het maximumdebiet, waardoor een eenvoudige en efficiënte waterzijdige inregeling mogelijk is.Meetmogelijkheden: Alle gecombineerde regel- en inregelafsluiters zijn uitgerust met meetnippels, waarmee systeemparameters zoals debiet, drukverlies en temperaturen nauwkeurig gemeten kunnen worden met een inregelapparaat zoals de TA-SCOPE.

Flexibiliteit:
De afsluiter beschikt over gepatenteerde functies zoals een volledig instelbare Kvs-waarde.

Materiaal:
Het huis van de afsluiter is gemaakt van Ametal® (een ontzinkingsbestendige messing legering), wat zorgt voor een lange levensduur.

Toepassing:
Geschikt voor gebruik met glycolhoudende vloeistoffen.

VASTE PRIJS 75 EURO

PMP-1095
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Druten
15x bekeken
0x bewaard
Sinds 6 jan '26
Advertentienummer: m2352527548