Uitwijkconsole tbv rolsteiger te huur.

1092sinds 10 aug. '25, 14:27
€ 50,00
Ophalen
Verzenden voor € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Hoogte5 meter of hoger

Beschrijving

Uitwijkconsole tbv rolsteiger te huur van het bekende merk Euroscaffold.

De uitwijkconsole is geschikt voor een steiger van 250 cm lang.

Hij kan opgebouwd worden als 120 cm breed (zie foto 1 en 2), of 60 cm breed (zie foto 3 en 4). Hij wordt geleverd inclusief 1 platform en zonder leuning tbv 60 cm breed. Of inclusief 2 platformen en leuning tbv 120 cm breed. Op foto 5 tm 9 kunt u zien hoe hij aan een rolsteiger kan worden bevestigd.

De prijs is 60 Euro per week of 50 Euro voor een weekend.

De borg bedraagt 150 Euro. Deze krijgt u terug bij terugbrengen van de steiger. De steiger graag in dezelfde staat terugbrengen als dat u hem heeft gekregen. Bij ophalen van de steiger maak ik graag een kopie van uw rijbewijs.

De uitwijkconsole is op te halen in Sint-Oedenrode. Indien ophalen een probleem is kan deze ook gebracht en gehaald worden voor 40 Euro extra (tot een half uur reistijd enkele rit). Dit kan alleen bij verhuur vanaf 1 week.

Voor eventuele andere vragen kunt u altijd een berichtje sturen.
Advertentienummer: m2298218466