Uzin NC 150 Projectegalisatie 20kg | Egaline |

€ 24,49
Verzenden
2620sinds 12 jun. '23, 11:24
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw

Beschrijving

  • Voor laagdiktes van 1 tot 10 mm
  • Goed te pompen
  • Goede vloei
  • Goed schuurbaar
  • 1,5 kg/m² per mm laagdikte

Bereken hier jouw benodigde hoeveelheid ()
Beschrijving
Met de UZIN NC 150 (nc150) kunt u uw vloer perfect egaliseren. Deze emissiearme egaline heeft een zeer goede vloei en makkelijke verwerking. Een groot voordeel van de NC 150 is is dat het goed te schuren is. Het egalisatiemiddel zorgt voor een optisch goed oppervlak en is het ideale product voor installatiewerk op het gebied van zuinigheid en oppervlaktestructuur.
Toepasbaar op
  • PVC
  • Parket
  • Linoleum
  • Gietvloeren
  • Keramische vloeren
  • Natuurstenen vloeren
  • Tapijt
  • Textiele en elastische vloerbedekking
Ondergrond
De UZIN NC 150 is te gebruiken op de verschillende ondervloeren. Deze ondervloer moet geprimed worden met voorstrijkmiddel (). Zie hieronder de ondergronden en de bijbehorende middelen.
UZIN PE 360 PLUS ()
  • Betonnen of cementgebonden ondergronden
  • Ondergronden met oude egalisatie of lijmresten.
  • Calciumsulfaatgebonden ondergronden
UZIN PE 280
  • Magnesiet- en houtmagnesiet
  • Tegel- en terrazzovloeren
  • Gietasfalt
Verwerking
Giet ongeveer 5L koel, schoon water in een schone mengkuip. Giet de zak hier geleidelijk aan toe en mix dit een paar minuten tot een homogene, klontvrije massa is ontstaan.

Giet het gemengde materiaal op de ondergrond en verdeel het met een vlakspaan. Gebruik een stekelroller voor het optimale resultaat. Breng de UZIN NC 150 indien mogelijk het liefst in 1 keer in de gewenste laagdikte aan.

Gebruik 1,5kg per m² voor elke mm laagdikte.
Downloads
UZIN_NC_150_NL ()


Advertentienummer: a1482401111