Handmatige Pijpenbuiger voor 3 - 4, 5 - 6, 7 - 8, 10mm Buis€ 570,66
Belimo Klepafsluiter 15mm Flens DN32 Kvs16 24VAC/DC 150s
€ 1.328,56
Verzenden
00sinds 21 mar. '24, 03:39
Kenmerken
TypeOverige typen
ConditieNieuw
Beschrijving
Dit is een 2-weg klepafsluiter met een gecoate gietijzeren behuizing en EPDM afdichting. De boringdiameter van de klep is DN 32 en de flensmaat is DN 32. Het profiel van de klepkegel bepaalt de gelijkpercentage doorstroomeigenschap. Het maximale drukverschil is 10 bar (145 psi). De klep kan werken tussen 5 en 150 °C (41 tot 302 °F). De Kv-waarde van de klep is 16 m3/h, wat overeenkomt met een Cv-waarde van 18,51 gpm. De slaglengte van de klep is 15 mm. De actuator vereist een voedingsspanning van 24 V AC/DC. De actuator heeft een tweepunts- en driepuntsregeling. De actuator opent/sluit de klep in 150 seconden. De actuator heeft een IP54-classificatie.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website.
Advertentienummer: a1499931018
Populaire zoektermen
radiatoren gebruikt in Verwarming en Radiatorenheteluchtkanon in Verwarming en Radiatorenconvectorput rooster in Verwarming en Radiatorencv ketel in Verwarming en RadiatorenVerwarming en Radiatoren in Doe-het-zelf en Verbouwgebruikte radiatoren in Verwarming en Radiatorenthermostaat in Verwarming en Radiatorenbouwkachel in Verwarming en Radiatorendiesel heater in Verwarming en Radiatoreninfrarood panelen in Verwarming en Radiatorendesign radiator in Verwarming en Radiatorenwarmtepomp in Verwarming en Radiatorenheteluchtkanon diesel in Verwarming en Radiatorenelektrische radiator in Verwarming en Radiatorenpaco meubelenso dimm ddr2poedel x pupkleine cirkelzaagzandstenen schouw in Kachelsdubatti boodschappennet in Kinderwagenschampagne in Curiosa en Brocantemathildemajor dundee dvdde teddy boys in Nederlandstalig