Kenmerken
Type
Overige typen
Conditie
Nieuw
Beschrijving
Deze Belimo passieve dompelkanaalsensor wordt gebruikt om de temperatuur te meten. De sensor heeft een sondelengte van 300 mm en een diameter van 6 mm. De sonde is gemaakt van roestvrij staal. De temperatuursensor maakt gebruik van een NI1000 TK5000 sensortype voor nauwkeurige temperatuurmeting. De kanaalsensor kan een temperatuurbereik van -50 en 160 °C (-58 en 320 °F) meten. De sensor heeft een IP65-beschermingsgraad. Deze sensor kan worden gebruikt voor luchttoepassingen. De sensor is geschikt voor watertoepassingen wanneer hij wordt aangesloten op een thermowell van roestvrij staal of messing.
Tameson is de specialist in magneetventielen, pneumatiek en overige leidingtechniek. Kijk voor het volledige aanbod en advies voor uw toepassing op onze website. Wij zijn bereikbaar via support@tameson.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Eindhoven
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 21 mar '24
Advertentienummer: a1499937757
Populaire zoektermen
Verwarming en Radiatorenradiatoren gebruiktgebruikte radiatorenantieke radiatoreninfrarood verwarming dieselgietijzeren radiatoreninfrarood verwarminggietijzeren radiatoren gebruiktverwarming radiatorenelektrische verwarmingcv radiatoren gebruiktradiatoren en verwarmingloods verwarmingsencys verwarmingreservewiel audi a3 in Banden en Velgenboogtent in Militaria | Algemeenbmw 325 tds in Besturingsteenstrips dozen in Tegelsdance classics box in Cd's | Overige Cd'stomorrowland 2023 in Biermerkenlego admiral thrawn in Speelgoed | Duplo en Legotreursijzen in Vogels | Overige Vogels'nova in Deuren en Horrenriver woods maat 16 in Kinderkleding | Maat 176