Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw

Beschrijving

Te kopen wegens aanschaf zwaardere motor.

Ik kan met alle zekerheid zeggen dat 125cc 2 takt supermoto's de allerleukste a1 motoren zijn. Deze heeft ongeveer 35pk en is daarmee een stuk sneller dan de 15pk die een 125cc 4 takt heeft.

Volgas springen over een drempel is door de usd voorvork en reiger achterveering geen probleem en de standaard technigas uitlaat klinkt geweldig. 10 Uur geleden is na compressie verlies zo goed als het hele blok, op de cilinder na vervangen door chris van crossshop vijfhuizen(€800) dus voorlopig is er nog geen onderhoud nodig.
De velgen zijn gespoten en dus geen stickers zoals je vaak ziet.

Ik heb ook nog een set cross banden op velg, een langere kettig en een oude kappenset erbij dus hij is zo weer terug te bouwen naar een enduro motor. Hij heeft bij mij nooit zand gezien want ik heb hier een aparte crosser voor.

De enige 2 minpunten die ik kan bedenken zijn dat de snelheidsmeter geen snelheid aangeeft door het verwijderen van het magneetje van de voorvelg. De snelheid was al niet accuraat, omdat een supermoto velg kleiner is dan een cross velg. Dus elke supermoto heeft dit.
Het andere minpunt is dat de motor tussen de uitlaat en de uitlaatpoort bij rustig rijden een beetje overtollig olie lekt. Dit is makkelijk op te lossen met een beetje uitlaattape. (Kost €20).

Als u verder nog vragen heeft kunt u gerust een berichtje sturen. De kwaliteit van de foto's op marktplaats is heel slecht dus deze kan ik ook via whatsapp sturen.



Ktm exc 125 husqvarna te 125 yamaha wr 125 beta rr 125 sherco 125 se-r crossmotor supermoto enduro offroad 2 takt a1 kenteken
Advertentienummer: m229873756798636sinds 11 aug. '25, 18:59