Yamaha dt 50 mx (te ruil)

249142sinds 20 apr. '25, 16:45
Bieden
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

MerkYamaha
Maximum snelheidMaximaal 45 km/u
Cilinderinhoud49
Bouwjaar1981
Aantal versnellingen4

Beschrijving

Mooie in goede staat verkerende Yamaha dt 50 mx

Ook te ruil tegen een honda oldtimer, mt, mtx, mb, mbx, nsr. op brommer kenteken. Het liefts mtx automaat.

Op kenteken uit 1987, maar volgens het framenummer uit 81/82.

De brommer loopt goed en start makkelijk, net een nieuwe cilinder en zuiger deze moet nog ingereden worden.

Ook zijn alle keerringen vervangen van het blok.

De brommer is grotendeels origineel. De tank niet de originele had een deuk. deze heb ik er wel bij, maar is niet meer bruikbaar.

De knipperlichten niet origineel, maar deze werkten wel altijd, sinds kort zijn ze ermee gestopt ik heb nog niet kunnen vinden wat het probleem is.

Trapstel verkeerd in goede staat, maar heeft op dit moment geen ketting dus zou deze wel nodig hebben om dit te laten werken.

Oliepomp werkt, maar is afgesloten dus zelf mengen. Deze is met gemak weer aan te sluiten.

Verlichting doet het op dit moment niet helemaal, is opeens gestopt alleen voor en achterlicht doet het.

Gaat alleen weg voor een mooi bod.
Advertentienummer: m2259555211