Kenmerken

Beschrijving

Te koop: Moto Morini Franco bromfiets 2T.
FM-3M (3 handversnellingen)

Deze toch wel zeldzame Moto Morini 2T bromfiets is een afgerond project van de WatNou Techniekwerkplaats. Ik vond de staat van de brommer zo geweldig zoals hij was, dus ze hebben alleen opgeknapt wat nodig was. Het blok is wel helemaal uit elkaar geweest en er zijn diverse onderdelen vervangen (keerringen, lagers, pakkingen). Verder werkt alles goed aan de brommer: verlichting, remmen, enz. Bouwjaar: jaren 60.

Na enkele proefrondjes heeft de brommer nu 2 jaar voor de sier op een plank gestaan en hij mag nu weg naar de volgende liefhebber. Hij zal wel weer even lopend gemaakt moeten worden. De tank is destijds leeggehaald en drooggemaakt voor de opslag, dus ik verwacht hierbij totaal geen problemen. Op de fotos zat de vernieuwde ontsteking er nog niet op, dat is nu natuurlijk wel.

Framenummer enz netjes, kan verkocht worden met verkoopovereenkomst, heeft nog geen kenteken.

Over WatNou
WatNou is er voor jongeren en jongvolwassenen voor wie de druk van maatschappelijke participatie te hoog is geworden. In de WatNou Techniekwerkplaats bieden ze deze jongeren de kans om in een veilige omgeving technische vaardigheden te ontwikkelen. Hierbij kunnen ze onder andere leren lassen en kennis opdoen van basismechanica en elektrische systemen. Dit stelt hen in staat persoonlijke doelen te bereiken en hun eigen potentieel te ontdekken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Wilp
1.406x bekeken
8x bewaard
Sinds 26 jan '26
Advertentienummer: m2359893520