Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Maximum snelheid
Maximaal 45 km/u
Bouwjaar
2001
Kilometerstand
4994

Beschrijving

Een ‘oude’ Jincheng Singa (JC50Q7) met kort frame, niet te verwarren met een Skyteams of de latere Chinese imitaties van de Honda Monkey. De Singa was de eerste in Monkey-kloon en kwalitatief één van de beste varianten.

16 jaar in bezit gehad en in die tijd helemaal ophieuw opgebouwd. Het frame is gestraald, strak gemaakt en gespoten. Tank, spatbordjes, accudeksel en koplamp gespoten, zadel ingesneden en van nieuwe hoes voorzien, Duro laagprofiel banden, Takegawa schokdempers, Honda achterbrugrubbers en voorvorkbussen, heldere koplamp, cosmetisch echt mooi en geheel roestvrij.

Motorblokje: 72cc Zoncheng (de oude, snelle versie) handgekoppeld, 4 versnellingen (N-1-2-3-4), Keihin 22 mm carburateur, Kepspeed uitlaat, nieuwe ontsteking.

Achterliggende jaren hooguit 50 kilometer mee gereden, dus te weinig rijden en teveel projecten. Hoeft niet weg, wie weet wat dit is weet wat ‘t waard is.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dordrecht
710x bekeken
15x bewaard
Sinds 7 jul. '26
Advertentienummer: m2418177662