Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Model
Cilinderinhoud
70
Maximum snelheid
Maximaal 45 km/u
Bouwjaar
2006
Aantal versnellingen
1
Kilometerstand
3300

Beschrijving

Bij deze mijn Vespa ciao (mix) van 2006
Compleet nieuw gereviseerd blokje met elektronische ontsteking, loopt super. Een keurig nagekeken brommertje. De roest wat er op zit is express zo gedaan, deze is licht opgeschuurd met wat fijn schuurpapier en toen een dag in de regen gezet. En nu is het een heel erg mooi grof uitziende brommer. Als deze goed bijgehouden wordt zal hij altijd zo mooi uit blijven zien.
Loopt gewoon op mengsmering.

De setup is:
-Oude proma bocht en demper. (Zeer gewild!)
-70cc DR cilinder
-Polini 70cc cilinderkop
-Nieuwe blokbout set van bgm.
-Malossi v snor en 70er poelie
-Polini trek veertjes in de koppeling, voor wat extra koppel.
-Malossi luchtfilter.
-13/13 carburateur met een polini sproeier 68, moet eigenlijk een 66/67 in maar staat voor nu wat rijker.

Alles is netjes gezandstraald voor de revisie.
Verder nog een leuke led koplamp. Deze heeft klein en groot licht zoals te zien op de foto’s, hier heeft hij ook een aparte schakelaar voor ingebouwd op de rechter kap. Hij heeft een toerenteller en thermometer op batterij. Deze werkt ook.
Ook nog een leuke led strip onder het zadel. Deze doet het ook gewoon.
Minpuntjes:
-klein tik geluidje achter in de klok als je hem aanrent. Met rijden is deze weg.
-lamp wil op stationair soms even wegvallen vanwege te weinig stroom op stationair (redelijk standaard met wisselspanning).

Verder start hij altijd meteen. Ook koud altijd meteen in een keertje rennen. Zelf veel plezier gehad van de brommer, maar vanwege gebrek aan ruimte gaat hij weg.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Reuver
322x bekeken
5x bewaard
Sinds 11 jul '26
Advertentienummer: m2419413968