Kenmerken

Rem
Schijfrem
Framehoogte
56 cm of meer
Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal versnellingen
Meer dan 20 versnellingen
Wielgrootte

Beschrijving

Mijn gebruikte, tweedehands fietsen zijn goed nagekeken, alle twijfelachtige onderdelen zijn waar nodig vervangen, daarom krijgt u dan ook drie maanden garantie. Het is inmiddels al weer het 15 jarig jubileum van het bedrijf, dat zich heeft gespecialiseerd in vakantiefietsen en toerfietsen van de betere merken! Keuze uit  +- 130 stuks.  

De F3-5.0 is een fijn rijdende toerfiets, met zeer goed werkende hydraulische schijfremmen.

Handgemaakte Nederlandse Kwaliteitsfiets, van de A+ klasse met een zeer stijf aluminium frame. Lichtgewicht, 15 kg. 

Framemaat L (56) , lengte 56, voor een lichaamslengte van +- 170 cm. en groter.

De verlichting wordt gevoed door een bijna weerstandsloze dynamo in het voorwiel.

De kabels lopen beschermd door het frame.

Afgemonteerd met de betere Shimano Deore SLX 30 versn. derailleur groep, daardoor licht rijden en beter schakelen.    

Wielmaat en velgen: 28 inch    

De stuurkop is in hoogte verstelbaar, zodat u de afstand tussen stuur en zadel en de stuurhoogte kunt wijzigen. 

Met een recht stuur met fijne ergonomische handvatten, zodat u met uw handen een andere positie kunt aannemen. Dit alles om onnodige vermoeidheid en pijn aan handen, schouders, achterste, nek of rug zoveel mogelijk te voorkomen.

Met een comfortabele korte voorvork-vering, die kleine oneffenheden in het wegdek grotendeels opvangt.

Deze leuke frisse populaire fiets heeft zeer weinig gereden en is nog in nieuwstaat. 

LET OP.. Voor de specificaties en de verschillen.. neem dan wel even de tijd, doe het van achter de computer, want met een Phone werkt mijn website onhandig.

Zie de website, www.janhoedje-haarlem.nl, kies daarna de juiste Categorie.

Voordat u me belt voor een afspraak, lees dan echt s.v.p. eerst even de pagina "AFSPRAAK MAKEN". Dit geldt in het bijzonder voor mensen die veel moeite hebben met beslissen, zelfs al is alles tot in detail voor ze uitgezocht en er zelfs proefritten zijn gemaakt.. beter voor iedereen.

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
1x bekeken
0x bewaard
Sinds 1 jul '26
Advertentienummer: a1528115450