Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Merk
Aantal versnellingen
Meer dan 20 versnellingen
Rem
Velgrem

Beschrijving

Deze traveler fiets heeft vanaf aankoop bijna alleen in de garage gestaan. Is in najaar 2007 voor €1700,- aangeschaft. Door privé omstandigheden een enkele keer gebruikt. Nooit voor een trektocht helaas.

De dames fiets wel maar die is ingeruild voor een lage instap. Om die reden weet ik dat het een super fiets is voor iemand die nog echt wil trappen.😊 Met de tassen aan het voorzijde stuurt de fiets helemaal perfect. Daar is hij dan ook op gebouwd! Ben je ca. 188 cm lang dan zou het zo maar kunnen dat jij heel blij gaat zijn met deze fiets.

Alle originele onderdelen zitten er nog op.
Dus originele zadel, handvatten, Shimano LXDeore. Er zit een AXA slot op. Kleine fietspomp voor onderweg wordt meegeleverd, idem bidonhouder.
1 originele band is vervangen voor een Swalbe Marathon.
Omdat er amper op gereden is en de fiets lang in de garage heeft gestaan zal je waarschijnlijk wel nieuwe banden nodig hebben. Ze zijn wel met regelmaat opgepompt maar de laatste jaren niet meer. De achterband die er oorspronkelijk op zat zou ik sowieso vervangen.

Wat de foto’s betreft: ik heb vandaag het stof van de fiets fiets afgespoten. Hij is niet gepoetst maar dan kan je ook zien dat hij super in orde is.

Wie maak ik hier blij mee? Hij gaat niet voor niets weg maar bij interesse mag je bieden vanaf €700,- Bij een goed bod heb ik ook nog voor je een stuurtas, twee tassen (1 x gebruikt) op het voorwiel en ook nog twee tassen voor op de bagagedrager.(intensief gebruikt) De tassen voor de bagagedrager zijn intensief gebruikt op de Giant damesfiets (reeds verkocht)
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Leersum
504x bekeken
10x bewaard
Sinds 26 apr '26
Advertentienummer: m2392886578