Kenmerken

Conditie
Nieuw

Beschrijving

Zeldzame originele e. Solex vouwfolder in nieuwstaat. Formaat 10 x 21 cm. Geen perforatiegaten, scheuren, vlekken of andere ellende. Wordt zelden aangeboden. Verzending via PostNL met karton en plastic. Bij het bieden van de vraagprijs is de folder verkocht en het verzenden in NL gratis.

INFO: 29 november 2008: Hallfords lanceert e-Solex in Nederland
De stille werking en nauwelijks vervuilend gebruik van de 400 W lithiumpolymeeraccu maken de tweewieler een ideaal vervoermiddel voor korte afstanden. Er zijn twee versies van de e-Solex: de snorfiets rijdt maximaal 25 kilometer per uur. De bromfietsvariant haalt ten hoogste 35 kilometer. De accu levert stroom voor ongeveer anderhalf uur rijden, omgerekend een actieradius van 25 tot 40 km. Daarmee evenaart de elektromotor bijna de behaalde afstanden van de vroegere Solex met verbrandingsmotor. De levensduur van de accu bedraagt 500 volledige oplaadbeurten.

Om de accu van de e-Solex op te laden kan deze uit de e-Solex worden verwijderd en met behulp van een laadtoestel binnenshuis op het stopcontact worden aangesloten. Dat hoeft niet. Met een verlengsnoer kan er ook een aansluiting onder het zadel bereikt worden. De accu kan dan blijven zitten. In acht uur is de hele accu vol: dat moet je dus in de nachtelijke uren doen.

De oude Solex was lang alleen te krijgen in de kleur zwart. Dat hoort eigenlijk zo. Toch heeft de e. Solex nu ook zadels in de kleuren rood, blauw, zilver of bruin te koop. Aan het stuur zijn een snelheidsindicator, kilometerteller, een indicator voor de resterende batterijtijd en een digitaal klokje aangebracht. Dankzij bluetooth krijgt de bestuurder automatisch een waarschuwing wanneer de mobiele telefoon overgaat. Nog meer info op de Franse Website van de e. Solex.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Espel
86x bekeken
2x bewaard
Sinds 7 apr '26
Advertentienummer: m2385921786