Typhoon 70 Brom

95834sinds 23 jun. '25, 14:41
Bieden
Ophalen
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Maximum snelheidMaximaal 45 km/u
BrandstofTweetakt

Beschrijving

Gilera Typhoon 70cc op brom kenteken

Hierbij verkoop ik mijn typhoon omdat ik iets nieuws zoek. De scooter heeft sinds 300km een nieuw 70dr cilinder en is al ingereden. Hij trekt erg snel door naar een topsnelheid van 85 op gps of misschien nog wel meer. De scooter staat nu afgesteld op acceleratie en komt met de voorband van de grond.

Nieuw 70dr cilinder
17,5 carb
Power one powerfilter
6g rollen
Sito plus uitlaat
Witte drukveer
Nieuwe ontsteking
Brom vertanding
Smoked knipperlichten en achterlicht
Beschikt over zij- en normaal standaard
Nieuwe achterband
Yss schokveer

De scooter heeft qua rijden en verlichting geen gebreken. Wel heeft de scooter gebruikerssporen en zijn er een aantal ophangpunten afgebroken van de linker en rechter kap. Ook het zadel is beschadigd maar ik geef nog een extra zadel erbij.

Ook krijgt je bij aankoop:
3 koplampen; zeldzame Xr koplamp, booskijkers en zwart gespoten
Originele knipperlichten en achterlicht voor eventuele keuring
Extra zadel
Nieuwe 12mm carburateur
Olietank, want de scooter moet nu zelf gemengd worden
Eventueel het originele 50cc cilinder bij een kleine extra bijbetaling

De scooter beschikt nu over een powerfilter maar ik kan bij aanvraag het originele luchtfilter erop zetten en afstellen want hij is nu best luid. Ik kan eventueel bij aanvraag ook alle kappen plus carterkap overspuiten om kleine beschadigingen weg te werken.

De scooter hoeft niet weg en gaat alleen bij een goed bod. Stuur gerust een berichtje als je vragen hebt of voor het kenteken. Ik reageer niet op wat wil je er minimaal voor hebben.
Advertentienummer: m2282016759