Kenmerken

Bouwjaar
2018
Kilometerstand
17295

Beschrijving

Hierbij bied ik mijn zeer nette mooie sportieve Yamaha T-Max 530 SX uit 2018
Door zijn opvallende kleur is het een echte eye catcher op de weg waar ik altijd met plezier op heb gereden. De T-Max heeft een supersnelle optrek en beschikt over 2 modus: Sport- en Tourmodus. Daarnaast beschikt de T-Max over onderstaande opties:

- ABS
- Keyless Go
- TCS (Traction Control Systeem)
- 12v aansluiting (voor het opladen van je telefoon etc.)
- Akrapovic uitlaat
- Passagiersleuning (Orgineel Yamaha)
- Centrale standaard anti-diefstal Systeem
- RS Custom zadel
- Bouwjaar: 2018
- Kmstand: 17.295

De T-Max heeft geen mankementen en rijdt/ remt zoals het hoort. Heeft ook altijd netjes zijn onderhoudsbeurt gehad, vorige maand zijn laatste onderhoudsbeurt gehad, waarbij de volgende zaken zijn vervangen (factuur aanwezig):

-Motorolie
-Oliefilter
-V Snaar
-Koppelingsfilter
-Luchtfilter

De T-max heeft bijna tot geen gebruikerssporen heeft een plekje paar krasjes zoals ook op de foto’s is te zien. Technisch verder in orde is helemaal nagekeken en is in top staat te verkeren. Word geleverd met alle boekjes en facturen.
Altijd 98 getankt!!!

Op onzin biedingen wordt niet gereageerd prijs is onderhandelbaar (de T-Max hoeft niet perse weg). Voor meer info of interesse graag bellen!!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
348x bekeken
10x bewaard
Sinds 21 sep '25
Advertentienummer: m2313974472