Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Model
Maximum snelheid
Maximaal 45 km/u
Bouwjaar
2008
Kilometerstand
6800
Brandstof
Benzine
Cilinderinhoud
50

Beschrijving

Titel: Piaggio Zip C25 4T – 2008 – 6.8xx km – custom kappen
Vraagprijs: €1.300
Hierbij verkoop ik mijn Piaggio Zip C25 4-takt uit 2008. De scooter heeft momenteel ongeveer 6.800 kilometer op de teller en rijdt circa 55 km/u.
Ik heb de scooter twee jaar geleden gekocht van iemand die als monteur bij Rito Scooters in Alkmaar werkte. Bij aankoop stond er ongeveer 3.000 kilometer op de teller. In de afgelopen twee jaar heb ik er zelf circa 3.800 kilometer mee gereden.
Toen ik hem kocht, had de scooter de standaard rode kappen die op de laatste foto te zien zijn. Daarna heb ik hem voorzien van de huidige nieuwe, donkerrode custom kappen, waardoor hij een veel sportievere en uniekere uitstraling heeft gekregen.
De scooter start elektrisch en rijdt, stuurt en remt zoals het hoort. Alle elektronica, waaronder de verlichting, richtingaanwijzers en claxon, werkt goed. De glazen van het voor- en achterlicht zijn donker gemaakt voor een stoerdere uitstraling.
De scooter heeft recent een kleine onderhoudsbeurt gehad. Daarbij zijn onder andere de volgende werkzaamheden uitgevoerd:
Nieuwe olie ververst
Ducati CDI gemonteerd
Verder zijn de accu, achterband en remmen in goede staat.
Aandachtspunten:
De voorband begint kaal te worden en is op termijn aan vervanging toeIn een van de zijkappen zit een kleine scheurVerder normale gebruikssporen passend bij de leeftijd
De scooter wordt geleverd met twee sleutels. Het kentekenbewijs, de tenaamstellingscode en alle overige papieren zijn aanwezig.
Ik verkoop de scooter omdat ik hem vanwege mijn studie niet meer nodig heb.
De vraagprijs is €1.300 en er is een kleine onderhandelingsruimte. Graag alleen serieuze biedingen. Een verzekeringsgoedgekeurd slot kan voor €25 extra worden meegeleverd.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Oudorp
389x bekeken
16x bewaard
Sinds 24 sep. '26
Advertentienummer: m2446391103