Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Merk
Bouwjaar
2014
Kilometerstand
11500
Brandstof
Benzine

Beschrijving

Hierbij bied ik mijn geliefde Vespa te koop aan, omdat ik er simpelweg te weinig tijd voor kan vinden.

Het is een LX50 touring uitvoering in de klassieke Maronne (diep donkerbruine) kleur. Hier en daar zit wel een teken van gebruik, maar hij heeft geen deuken, butsen, of diepe krassen. Dit model heeft nog een carburateur en staat bekend als zeer sterk. De injectie kwalen + levensduur blijven je bespaart.

Ik heb deze Vespa gebruikt als plezier scooter en heb hem enkel gebruikt bij mooi weer. Dit is ook aan de conditie van het frame + originele vespa beugels te zien. Het frame heeft nergens roest, zoals vaak het geval is bij deze modellen. Ik heb de gehele onderplaat behandelt met tectyl (anti roestmiddel), zodat deze hard blijft.

Verder is er nooit op de Vespa bezuinigd en heb ik hem goed onderhouden met zoveel mogelijk originele Piaggio onderdelen. Hij loopt dan ook netjes 35-40 kilometer per uur. Alle slijtagedelen zijn in goede staat en hij is klaar voor vele jaren rijplezier.

Ik verkoop hem het liefst aan een liefhebber, aangezien ik er ook altijd erg goed voor heb gezorgd. Bij interesse kan ik je een aantal filmpjes sturen, waarop hij beter uit de verf komt.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Enschede
49x bekeken
1x bewaard
Sinds 13 apr '26
Advertentienummer: m2388453150