Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Elektrische step (E-scooter)
Merk
Kaabo

Beschrijving

Bij deze verkoop ik mijn E-step Kaabo Mantis 10 Pro Plus vanwege gebrek van gebruik.

De KAABO Mantis 10 Pro Plus heeft DualDrive aangedreven voor- en achterwiel, beide motoren 1000w. De E-step heeft bovendien Hydraulische remmen en een MiniMotors display. Door de DualDrive aangedreven voor- en achterwiel is de E-step ook geschikt voor heuvelachtige terreinen door de goede veringen. De Mantis 10 Pro Plus heeft luchtbanden en weegt in totaal 30kg.

Door de instellingen op de step kunt u gemakkelijk het voertuig begrenzen op een “veiligere” maximale snelheid / acceleratie.

- Max 60-70km/h
- 2x 1000w motoren
- Brede actieradius
- Inklapbaar
- Zeer goede veringen
- Gewicht step: 30kg
- ODO: 1100km
- Nieuwprijs €2500

De remsensoren zijn losgekoppeld vanwege een foutmelding wanneer ze zijn aangesloten aan de step. De step remt echter wel goed middels de hydraulische remschijven. Reserve remsensoren zijn aanwezig (zie laatste foto), echter heb ik zelf weinig tijd en bovendien heb ik er geen verstand van om deze zelf te installeren.

Verder zijn er hier en daar lichte sporen van gebruik te vinden.

Bij vragen kunt u mij gerust een bericht sturen!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Groningen
48x bekeken
2x bewaard
Sinds 6 okt '25
Advertentienummer: m2319387179