Kenmerken

Conditie
Nieuw
Soort
Breien of Haken

Beschrijving

Over van een yogamat!

Alle kleuren mogen ook per stuk en van sommige kleuren zijn nog meer aanwezig! Stuur mij gerust een bericht. Prijs per stuk normaal €19,95

Deze 9mm gevlochten koord van 100 meter is het perfecte materiaal voor elke handwerkliefhebber. Het stevige, dikke weefsel, de natuurlijke uitstraling en het gebruiksgemak maken het werken ermee tot een echt plezier. Gemaakt van milieuvriendelijke gerecycleerde katoen en gecertificeerd volgens OEKO-TEX Klasse 1, is het veilig, zelfs voor producten voor kinderen. Een uitstekende keuze voor wie duurzame en esthetische gevlochten koorden tegen een aantrekkelijke prijs zoekt.

Voordelen van het 9mm koord:

• Veelzijdig – ideaal voor grote macramé-projecten, haken, breien, tassen, manden of woondecoraties.

• Sterk en duurzaam – de dikkere vlecht verhoogt de weerstand, waardoor afgewerkte projecten jarenlang meegaan.

• Comfortabel in gebruik – het 9mm diameter maakt knopen gemakkelijk en versnelt de uitvoering van grotere projecten.

Waarom in de outlet?

Dit koord staat in de Outlet omdat het in meerdere secties van in totaal 100 meter wordt geleverd. Dit beïnvloedt de kwaliteit of functionaliteit niet – de stukken kunnen eenvoudig worden verbonden en gebruikt in elk project.

💡 Productspecificaties:

• Diameter: 9mm

• Lengte: 100m

• Materiaal: Gerecycled katoen

• Kleur: Mocha Mousse

• Staat: Outlet (vanwege mogelijke knopen)

• Certificering: OEKO-TEX Klasse 1 Voeg het 9mm gevlochten koord toe aan je atelier en realiseer indrukwekkende macramé-, haak- of breiprojecten met een materiaal dat duurzaamheid, esthetiek en gebruiksgemak combineert.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Wolvega
47x bekeken
1x bewaard
Sinds 19 okt '25
Advertentienummer: m2323874587