Dit boek gaat je enorm helpen bij jouw vlieglessen voor het PPL of LAPL brevet.
Je gaat tijdens de vlieglessen diverse oefeningen doen. En elk van die oefeningen staat tot in detail beschreven in dit boek. Je kunt iedere vliegoefening dus zelf thuis bestuderen. Als je daarna op de vliegschool aankomt, dan weet je al precies wat je tijdens de oefening moet gaan doen.
Dus met dit boek leer je veel sneller vliegen. En je bespaart veel geld aan vlieglessen en je haalt jouw PPL of LAPL vliegbrevet sneller.
Deze boeken zijn beschikbaar voor vliegles op de Cessna 172, de Katana, de Dimona en de Piper Cub.
De auteur is zelf een ervaren vlieginstructeur. Heel veel piloten in opleiding hebben deze boeken in hun vliegopleiding gebruikt en er hoge beoordelingen en referenties voor gegegeven.
Deze boeken worden door the pilot shop op Lelystad verkocht.
Het zijn e-books, je ontvangt een PDF en dat kun je op jouw PC, tablet en smartphone zetten zodat je de boeken altijd bij je hebt.