Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Aantal spelers
Een of twee spelers, Drie of vier spelers, Vijf spelers of meer

Beschrijving

Hierbij bied ik twee humoristische kaartspellen met koeien van The Game Master (2010) aan:
- Koe zoekt Boer voor 2 tot 5 spelers vanaf 8 jaar. In Koe zoekt Boer helpen de spelers de wanhopige koeien Bertha, Gretha, Jacoba, Johanna en Clara in hun zoektocht naar de Superboer. De stemming in de koeienstal stijgt snel bij het zien van de stoere stier. Ook een volle ruif draagt bij aan een beter humeur. De spelers proberen ondanks het wisselvallige weer zoveel mogelijk koeien op hun boerderij blij te maken. Wie vat de koe bij de horens?
- Gooische Koeien voor 2 tot 5 spelers vanaf 13 jaar. De koeien hebben een prachtige villa laten bouwen. Nu nog een rijke stier, die dure design cadeaus voor ze koopt. Een ring met een joekel van een diamant, een design tasje, chique pumps, een eigen trendy uiermobiel en een heuse bling bling zonnebril liggen voor het grijpen. Naast koopkrachtige stieren vormt de plezierstier ook een belangrijke accessoire. Maar pas op voor de FAKE kaart, want je wilt natuurlijk niet met namaakspul gezien worden. Gooische Koeien is een vervolg op Koe zoekt Boer, is zelfstandig te spelen en bevat een speciale Koe zoekt Boer bonuskaart: de Disco Koe!

Conditie ✅
Beide kaartspellen zijn compleet (55 kaarten en de spelregels) en zo goed als nieuw.

Bieden 🪙
Bij interesse graag serieus bieden bij de advertentie en svp niet via de mail (ter info: nieuwprijs per kaartspel is € 12,95). Ik reageer niet op vragen wat ik ervoor wil hebben. Biedingen zijn exclusief eventuele verzendkosten (brievenbuspakje).

Spelregels♟️
Als ik akkoord ga met het bod stuur ik een mail met de vraag of het artikel opgehaald kan worden of dat ik het moet verzenden. Risico van verzenden is voor koper.
Zolang ik geen adres heb ontvangen of ophaalafspraak heb gemaakt ben ik vrij om op andere biedingen te reageren.
Als ik het adres heb ontvangen of de ophaalafspraak is gemaakt, dan reserveer ik het artikel en mail ik de betalingsgegevens.
Zodra ik het geld ontvangen heb wordt het artikel opgestuurd, maar als de betaling na een dag nog niet binnen is vervalt de reservering.

Ophalen 🏠
Ophalen is mogelijk op afspraak en alleen voor de artikelen waar een prijsafspraak over is. Betaling kan contant of vooraf via een betaalverzoek of overschrijven (niet via een tikkie). Mocht het artikel niet bevallen kan dat uiteraard aangegeven worden bij het ophalen en wordt de koop geannuleerd.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Harderwijk
96x bekeken
0x bewaard
Sinds 27 jul. '26
Advertentienummer: m2424475337