Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Uitgever
Ravensburger
Aantal spelers
Een of twee spelers, Drie of vier spelers

Beschrijving

Ravensburger Efteling spelletje '' De Schat van de Draak'' .

Voor de leeftijd van 5+.
Voor 2-4 spelers.

In dit kleine doosje zitten zes sloten die kunnen draaien. Daardoor toont elk slot één van de zes beschikbare afbeeldingen. Gelukkig is de volgorde op elke schijf anders. Onder dit systeem zitten 12 schatkaarten.
Bij de start spreken de spelers een bepaalde te zoeken afbeelding met elkaar af. Wordt b.v. afgesproken om de 'diamant' te zoeken, dan mag elke speler om beurt één van de zes sloten 1 of 2 afbeeldingen naar links of naar rechts draaien. Komt een diamant tevoorschijn, blijft dit slot open staan en mag de speler nog eens proberen een slot te kraken. Verschijnt na het draaien een andere tekening dan komt de volgende speler aan de beurt. Wie het zesde en laatste slot kan kraken, mag de schatkist openen en een schatkaart nemen.
Elke schatkaart heeft een waarde van 1 tot 3 punten en bepaalt meteen de volgende te zoeken afbeelding achter elk slot. Als de laatste van de 12 schatkaart gevonden is, eindigt het spel. De spelers tellen de waarde van hun gevonden schatkaarten op om de winnaar te bepalen.

Het spelletje is compleet ,de gebruiksaanwijzing is gekopieerd.

Verzenden is mogelijk, kosten voor de koper.

Zie '' Bekijk alle advertenties '' voor meer spelletjes.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Papendrecht
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 17 okt '25
Advertentienummer: m2323276682