Kenmerken
Type
Kraal
Conditie
Nieuw
Beschrijving
1 rol gevlochten nylon koord - imitatie zijden draad - ca. Ø 0,8 mm - ca. 90 meter
Dit gevlochten nylon koord van ca. 0,8 mm dik heeft een prachtige, zachte glans die doet denken aan zijde. Het is soepel, stevig en bijzonder veelzijdig, waardoor het ideaal is voor het maken van armbandjes, kettingen, macramé en andere creatieve sieradenprojecten.
De draad is sterk en duurzaam, maar toch flexibel genoeg om prettig mee te werken. Dankzij de gladde structuur glijden kralen er moeiteloos overheen, wat het koord ook geschikt maakt als rijgdraad.
?? Let op: dit artikel wordt verzonden als pakketpost vanwege de afmeting van de rol.
Instructies en tips
Gebruik dit nylon koord voor macramé, knooparmbandjes of het rijgen van kralen. Wanneer u wilt rijgen, kunt u eenvoudig met een aansteker een klein puntje aan het uiteinde smelten, zodat het koord gemakkelijker door de kralen schuift.
De uiteinden kunt u na het knopen eveneens licht smelten om rafelen te voorkomen. Combineer het met edelsteen kralen, bedeltjes of RVS onderdelen voor een stijlvolle afwerking.
Eigenschappen
- Materiaal: gevlochten nylon (imitatie zijde)
- Dikte: ca. Ø 0,8 mm
- Lengte: ca. 90 meter per rol
- Afwerking: glad, glanzend, zijdeachtig
- Eigenschappen: sterk, soepel, kleurvast, gemakkelijk te verwerken
- Verzending: pakketpost
- Inhoud: 1 rol
Dit imitatie zijden nylon koord is onmisbaar voor sieradenliefhebbers die houden van kwaliteit en veelzijdigheid. Perfect voor macramé, armbandjes en kettingen met een sierlijke, professionele uitstraling.
't Kralenstulpje is een van de grootste kralenwinkels van Nederland met meer dan 25.000 artikelen. Naast verkoop van producten geven we ook Workshops sieraden maken.
Bestellen is uitsluitend mogelijk via onze website.
Voorraad-artikelen voor 12.00 uur besteld, dezelfde werkdag verzonden!
Gratis verzending vanaf besteding €50 in NL / BE vanaf besteding besteding €70
Of eventueel Afhalen in Scheemda (provincie Groningen) vanaf besteding €35
We zijn telefonisch bereikbaar tijdens kantooruren (ma t/m vr) van 9:00 tot 12:00 uur.
Tel: +31 (0) 597-85 01 10
WhatsApp: +31 (0) 6 25 68 72 11
Meer info over product of alternatieven? Klik naar webshop.
Voor meer informatie over de cursus sieraden maken voor beginners kunt u een e-mail sturen naar info@kralenstulpje.nl.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 1 jun. '26
Advertentienummer: a1526769382
Populaire zoektermen
kralen brandersloop sieradenkilo kralenbulk sieradenzak sieradenhaarspeldjes makenafrikaanse kralenkralen amersfoortkilo sieradengutermann kralenkralenkralen gezochtkast kralengratis kraleniconscooter centerluikbeslagachterklep passat in Carrosserie en Plaatwerkfiat multipla automaat in Interieur en Bekledingdakdragers bmw 1 serie in Dakdragersschaararm in Hang- en Sluitwerkmassief beuken kast in Kasten | Televisiemeubelsfiat in Modelauto's | 1:87schuifdak in Ophanging en Onderstel