Granaat en Afrikaanse amethist ketting € 45,00
Grote parelcollier
€ 350,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
1020sinds 16 mei. '25, 12:15
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Beschrijving
Grote metallic paars/lavendel Edison zoetwaterparelcollier, individueel met handen geknoopt en 14k gouden sluiting. Totale lengte 40cm.
Parels diameter : 12-14 mm
Gladde oppervlak in het algemeen, maar er zijn enkele putjes, natuurlijke groeitexturen en onvolkomenheden. Fantastische kleur en sterke glans.
Parels diameter : 12-14 mm
Gladde oppervlak in het algemeen, maar er zijn enkele putjes, natuurlijke groeitexturen en onvolkomenheden. Fantastische kleur en sterke glans.
Advertentienummer: m2268648351
Populaire zoektermen
glasbrander in Kralen en Sieraden makenladekast in Kralen en Sieraden makenoude kralensieraden displaysgrote kralensieraden maken setsmiley kralen in Kralen en SieradenKralen en Sieraden in Hobby en Vrije tijdladekast kralengratis kralen in Kralen en Sieradenstarterspakket sieraden makenparacord in Kralen en Sieradenkralenbord in Kralen en Sieradenkatsuki kralendames jas in Jassen & Winterprimark funko popnike dunk oceantechnisch handboekkuiten machineps4 knackgalajurk koningsblauwhoge tafel in Tafelsed mcbain in Boekendeurgrepen mercedes