Beschrijving

Märklin H0 digitale besturing met Mobile Station 2 en vier catalogusnummers plus extra voedingen voor betrouwbaar meerdere locs aansturen.



Märklin H0 - 66361 / 60113 / 66950 / 66191 – Digitale besturingseenheid (4-delig)
Compleet en functioneel digitaal besturingssysteem voor H0 modeltreinen, bestaande uit:

Mobile Station 2 (MS2) – Versie 3.1210, compatibel met Märklin en TRIX. Voorzien van draaiknop, STOP-knoppen, SHIFT-functie en helder display. Ideaal voor het digitaal aansturen van meerdere locomotieven.

Transformator Märklin 66191 – 230V~ naar 18V=/36VA, Betrouwbare voeding voor digitale systemen.

Externe adapter 66361 / 60113 – Inclusief verbindingsblokjes en kabels. Zorgt voor stabiele aansluiting tussen voeding en besturingseenheid.

Staat: In zeer goede staat, getest en werkend. Geen zichtbare schade of elektrische problemen. Aansturing: Digitaal Stroomvoorziening: DC – Gelijkstroom Verpakking: Deels in originele verpakking.
Alles is uitvoerig getest op technische werking met drie voorbeeld locs configuraties in het besturing gedeelte.
Duidelijke Nederlandse beschrijving wordt meegeleverd voor een snelle kick start digital treinen!
Foto’s maken deel uit van de beschrijving em mijn aanbieding.



Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    3x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 5 nov '25
    Advertentienummer: a1519823983