Gezocht: Roco 64074 TEE Rembrandt set

830sinds 7 jun. '25, 17:44
Zie omschrijving
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeTreinset
SoortGelijkstroom
MerkRoco
EigenschappenAnaloog

Beschrijving

Hele set, of alleen de Speisewagen.
In goede conditie.

Prijs notk; alternatief kan ik de WRmh uit de Roland set (74073) als ruil aanbieden; deze heeft het hooggeplaatste "TRANS EUROP EXPRESS" opschrift, zoals op de 3 foto's uit begin '70 in het bekende boek "Elektrische Locomotieven NS-Serie 1100" van Drs. W.H. van den Dool (pag 231, 233 en 236).

Aan de dader(s): als je iemand kan oplichten, ben je blijkbaar niet te dom om te poepen en begrijp je dit wel. Ik weet dat de kans klein is, maar als er wel kan worden vervolgt: succes met solliciteren met een strafblad en het zoeken van een bank die een nieuwe rekening wil openen. En ik ben toch benieuwd: wat rechtvaardigt dat jij dat beetje cash hebt ten koste van anderen? Is je situatie zo k*t dan anderen daar de dupe van moeten worden? Maar als je dat niets kan schelen, wens ik jouw omgeving sterkte; als je dit bij vreemden kan, doe je het uiteindelijk ook bij je vrienden, bij je familie. Je bent welkom hierop te reageren in de chat.

Voor de lezer, ter info: zaterdagavond melde zich een verkoper “Bloempje” uit naar eigen zeggen Makkum die de set te koop had. Hij/zij stuurde foto's die ik niet op internet tegenkwam. Aangezien hij niet bekend was met betaalverzoeken, heeft hij IBAN gestuurd (via mail tnv M. Pronk, met adres). Naam, emailadres en rekeningnummer gaven geen melding bij online verkoper-check van Politie. Tot nu 4 maanden actief, dus ook weer niet heel kort. Met dit alles had ik er wel vertrouwen in, dus betaald. Hierna nog een bericht dat het verstuurd zou zijn, verzoek om track & trace bleef onbeantwoord en daarna niets meer. Tot nu geen pakket en geen reactie, hier of op mail. Ondertussen heb ik één van de foto’s online terug gevonden; een Catawiki-veiling van begin 2023. Dus conclusie: oplichting. Ik heb de verkoper via mail en overschrijving tot vandaag gegeven om het bedrag terug te storten, zo niet volgt aangifte. De rekening is vermoedelijk bewust dan wel onwetend 'ter beschikking gesteld'. Met aangifte ken een NAW verzoek bij de bank worden gedaan en dan zien we wel wat er met het (echte) adres kan. Mocht iemand eenzelfde ervaring hebben met ‘Bloempje’ en/of details herkennen, laat dit graag weten.
Advertentienummer: m2276625709