Kenmerken
Beschrijving
Deze ESU dieselloc is digitaal met sound voor zowel 2-rail als 3-rail systemen. Tevens rijdt de loc ook op analoge AC en DC aansturing. De loc is standaard voorzien van een middenrail sleper welke met de bijgesloten pincet kan worden verwijderd. De schakelaar aan de onderzijde van de loc schakelt tussen 2-rail en 3-rail bedrijf. De op afstand bedienbare rangeerkoppeling biedt veel bedieningsgemak. De rookgenerator is nog ongebruikt.
De loc is nieuw, ongebruikt en in originele verpakking. Alle toebehoren zijn meegeleverd. De foto’s geven een indruk van de loc en het geleverde.
De loc is nieuw, ongebruikt en in originele verpakking. Alle toebehoren zijn meegeleverd. De foto’s geven een indruk van de loc en het geleverde.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nieuwerbrug aan den Rijn
26x bekeken
2x bewaard
Sinds 4 dec '25
Advertentienummer: m2341427771
Populaire zoektermen
Modeltreinen | H0marklin h0fleischmann h0modeltreinen hotram h0fleischmann h0usa h0gebruikte modeltreinenvitrinekast modeltreinenmodeltreinen h0trix express modeltreinenh0 treintafelfleischmann h0 nstriang modeltreinenpirelli kalender in Kalenderszeecontainer te huur in Machines en Bouw | Keten en Containerssurinaamse' in Keuken | Potten en Pannenvolvo penta md2040 in Accessoires en Onderhoudrammelaar oud in Antiek | Speelgoedlux jennifer armentrout in Kinderboeken | Jeugd | 13 jaar en ouderlaarsjes zilver 39 in Schoenenzevenhuizen zh in Ansichtkaarten | Nederlandkeerkoppeling in Motorboten en Motorjachtensantoni 38 in Schoenen