Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Overige typen
Soort
Wisselstroom

Beschrijving

Marklin Central Station 2 60215+100W Trafo 60101

Zo goed als nieuwe Marklin Central Station 2 besturingseenheid voor de modelbaan met bijbehorende hoog vermogen trafo (100 Watt, 5A !). Mag weg ivm overstap naar een nieuw systeem met nog meer vermogen (tbv Spoor 1)

Deze CS2 is voorzien van de meest recente software versie dus helemaal uptodate. Met de trafo breng je maar liefst 5 Ampere naar de baan en dat is goed voor meerdere Spoor 1 locs of nog meer H0 locomotieven met geluid, rook etc. tegelijkertijd.

Er zitten ook twee lokkaarten bij die je kunt pogrammeren voor een specifieke locomotief en twee voetjes om de bedrading naar de baan aan te sluiten (niet op de foto).
NIET inbegrepen: specifieke kabelaansluiting voor tussen de CS 2 en de aan te sluiten baan. Deze verschilt nl. per schaal en/of per soort rails (K,M,C), H0 of Spoor 1.

Deze set kan twee loks tegelijk besturen en is uit te breiden met meer controllers waarvan binnenkort enkele Mobile Stations hier in de aanbieding komen.

Bied naar waarde, onderdelen NIET apart te koop.
CS2 in originele doos, doos trafo inmiddels ook weer teruggevonden
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
's-Hertogenbosch
218x bekeken
5x bewaard
Sinds 19 sep. '26
Advertentienummer: m2444478851