Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Vorm
Rechte bank
Aantal personen
Breedte
200 tot 250 cm
Diepte
75 tot 100 cm

Beschrijving

Gave vintage Italiaanse 3zits bank door Ammannati & Vitelli in de jaren 70 voor Brunati (Italië). Serie “Bonheur”. Een bank met karakter en prachtig design. De bank heeft leren losse kussens, de rugkussens kunnen vastgeritst worden. Originele stoffering met het logo van Brunati nog onder de kussens zichtbaar.

De bank zit fijn en heeft een lage relaxte zit. Deze bank was erg verkleurd door het zonlicht, is met leervet behandeld om weer de donkerbruine kleur terug te krijgen. Op de achterzijde is toch nog wel wat kleurverschil zichtbaar. Een hoek aan de achterzijde heeft een kleine beschadiging, zie fotos.

Tevens is een identieke bank in 2-zits model beschikbaar in dezelfde kleurstelling!

Een losse fauteuil van Brunati is ook beschikbaar, deze is bruiner van kleur dan de 2-zits/ 3-zits bank.

Alle kussens zijn aan de bank vastgeritst, het onderstel (poten) is van zwart kunststof.

Deze bank is gemerkt aan de onderzijde.

Formaat
230 x 90 x 80 cm (lxdxh)

Periode 70s

Designer Ammannati & Vitelli

Producent Brunati, Italie

Materiaal
Bruin leer
Zwart kunststof bodem

Conditie: redelijke vintage staat met gebruikssporen (zie foto’s).

-------------------------------------------------------------------------
EEF'S Vintage furniture is een webshop met unieke vintage design meubels, kijk eens bij onze andere advertenties... Duurzaam en circulair!

Volg ons ook op Instagram voor nieuwe items! @eefs.vintage.furniture

Meubels zijn op afspraak altijd te bezichtigen en bezorging is mogelijk! Wij doen ook herstofferen en papercord zittingen!

Trefwoorden
Denemarken danish design vintage midcentury mid-century jaren '60 1960 sixties zestig teak hout circulair duurzaam
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rijnsburg
71x bekeken
2x bewaard
Sinds 12 feb '26
Advertentienummer: m2366059515