Zeldzaam bijzonder bureau, toegesch. aan Gilbert Marklund

€ 795,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 5,99 of thuis voor € 8,75
Thuisbezorgd voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
1203sinds 18 mar. '25, 21:38
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGebruikt
Handelsnaam fabrikant1
Postadres fabrikant1
E-mailadres fabrikant1

Beschrijving

Zeldzaam bijzonder bureau met lade (ook vast te zetten d.m.v. een houten spil), toegeschreven aan Gilbert Marklund, ontworpen voor Furusnickarn AB, Zweden, jaren 60/70. Het meubel heeft een eenvoudig design wat herkenbaar is aan het grenenhout en de ronde gaten in het bureau. Dit bureau is een schitterend voorbeeld van de eenvoud en het vakmanschap van het Scandinavisch Mid-Century Design. Dit inmiddels zeldzame en unieke bureau is gezien de leeftijd in mooie vintage conditie met normale gebruikerssporen en slijtage, verkleuring passend bij de leeftijd.

Afmetingen: 75x105x59cm
Materiaal: Massief grenenhout
De hoogte van het bureaublad is instelbaar op vier verschillende hoogtes.


Note: De foto’s zijn met AI bewerkt puur en alleen om er een warm karakter aan toe te voegen. Als je graag de originele foto’s wilt zien stuur ons dan even een berichtje. Wil je het bureau in het echt zien? Kom dan gerust langs bij Mega Vet Vintage Stores in Den Haag waar deze in onze shop staat. Elke week geopend van woensdag - zondag van 11 - 17:00 uur.

Ook verkrijgbaar, een prachtige bureaustoel in bruin leer welke afkomstig is uit het NAVO hoofdkantoor in Brussel, jaren 70 - Zie hiervoor onze andere advertentie. Combi deal mogelijk.
Advertentienummer: m2247348244