Twee persoonsbank€ 150,00
Kenmerken
Conditie
Gebruikt
Type
Beschrijving
Bureau te koop incl bijbehorend bureaukastje voor er onder. Na verhuizing niet meer in elkaar gezet maar alles is compleet. Bureau is 80 cm breed, 169 cm lang en in hoogte te verstellen door de poten. Op de laagste stand is het bureau 65 cm hoog. Op de hoogste stand 175 cm.
Het bijbehorende kastje is 43 cm breed, 65 cm lang en 69 cm hoog. Het kastje heeft twee ruime lades en de onderste lade is geschikt voor archiefmappen.
Het bijbehorende kastje is 43 cm breed, 65 cm lang en 69 cm hoog. Het kastje heeft twee ruime lades en de onderste lade is geschikt voor archiefmappen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bergen op Zoom
98x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 aug '25
Advertentienummer: m2298543328
Populaire zoektermen
bureauvintage bureaubureau tweedehandsgratis bureauinklapbaar bureauikea galant bureauzit sta bureauikea bureaukallax bureaubureau ikea inklapbaarklassiek bureauhemnes bureauzit sta bureau gebruikthouten bureaupc reparatie in Reparatie en Onderhoud | Pc's en Spelcomputersfreek vonk shirt in Kinderkleding | Maat 116honda xr 80 in Motoren Inkooposcilloscoop 4 kanaals in Meetapparatuurplafondlamp riviera maison in Lampen | Plafondlampenhond labradoodle in Honden | Retrievers, Spaniëls en Waterhondenhouten rad in Tuinsets en Loungesetsloopwagens in Speelgoed | Houten speelgoedalexander henry in Stoffen en Lappencottage kast in Kasten | Buffetkasten