Serie UP 5_6 B&B Italia

25219sinds 4 mei. '25, 16:38
€ 3.750,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 39,-
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
MateriaalStof
StijlItaliaans design

Beschrijving

‘La Mamma’ ontworpen door Gaetano Pesce, uit de serie UP 2000 van B&B Italia. De in 1969 ontworpen fauteuil is een representatie van vrouwelijke vormen en symboliseert zowel comfort als de sociale status van vrouwen. De fauteuil wordt geleverd met een bijpassende bolvormige poef (UP6), verbonden door een elastisch koord, wat refereert aan een "bal en ketting" en de beperkingen die vrouwen ervaren.

De fauteuil is een designicoon en echt een statement. De rode bekleding is van elastische jersey stof en nog in hele goede staat. Verder is de staat van de fauteuil is nog perfect, op een paar hele lichte kringen/vlekjes na (die niet in elk licht te zien zijn, zie foto’s).

Afmetingen:
Breedte: 120 cm
Diepte: 130 cm
Hoogte: 103 cm
Zithoogte: 42 cM
Poef/UP6 diameter: 57cm

Stuur bij meer vragen gerust een berichtje! Ophalen in Amsterdam-Noord, of bezorgen binnen Amsterdam tegen een meerprijs. Bekijk ook mijn andere advertenties :)
Advertentienummer: m2264448178