Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Materiaal
Riet of Rotan
Breedte
50 tot 75 cm
Diepte
Minder dan 75 cm
Stijl
Vintage retro buisframe design rotan webbing papercord

Beschrijving

Vintage Rotan fauteuil model E10, ontworpen in 1949 door architect en ontwerper Egon Eiermann. Geproduceerd door Richard Lampert, die zijn reputatie vestigde met het Eiermann tafelonderstel, bewijst de E10 fauteuil dat de Duitse ontwerper getalenteerd was in het werken met een breed scala aan materialen en processen.

De noodzakelijke stabiliteit binnen de E10 wordt uitsluitend bereikt door de gevlochten structuur, een structuur die het object bovendien zijn bijzondere en organische vorm nalaat, waarin je comfortabel kunt zitten en ontspannen.

De Eiermann stoel doet denken aan zowel een trechter als een abstracte bloem en heeft niet alleen een rustgevend karakter, maar is ook visueel zeer aantrekkelijk.
In hele nette staat. Een ware eye-catcher.

Afmeting
Hoogte 86cm
Breedte 90cm
Diepte 81cm

Factuur en verzending mogelijk in overleg
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Apeldoorn
191x bekeken
7x bewaard
Sinds 11 jul '25
Advertentienummer: m2288087997