ALESSI RECHAUD EN FLAMBEERPAN " LA CINTURA DI ORIONE "SAPPER

€ 580,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
521sinds 12 mar. '25, 16:59
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw

Beschrijving

Aangeboden: Alessi rechaud en flambeerpan.

Ontworper door de bekende designer Richard Sapper in de serie " La Cintura di Orione".
Geproduceerd door Alessi in hun speciale kwaliteits klasse "Officina Alessi".

Rechaud in glanzend 18/10 roestvrij staal. Deze rechaud uit de La Cintura collectie van Orione biedt onvergelijkbare professionele prestaties. Ontworpen met het advies van de bekroonde chef-kok Angelo Paracucchi, wordt het gebruikt voor verschillende culinaire technieken, vooral voor flamberen.
Cilindrische vorm, bestaande uit een alcoholtank, een brander, een lont en een rooster. Alles in roestvrij staal 18/10, waardoor het een hoge weerstand heeft
.
Deze prachtrechaud is in prima staat, zo goed als nieuw.
De vaste prijs is € 380,-


Flambeerpan van roestvrij staal 18/10 en koper met houten handvat.
Gemaakt op advies van de bekroonde chef-kok Angelo Paracucchi, is de flambeerpan uit de La Cintura di Orione-collectie het perfecte hulpmiddel om te flamberen als een echte professional. Geproduceerd in twee lagen met een houten handvat, is het ontworpen om comfortabel en gemakkelijk te hanteren te zijn.
Het is de bijzondere toets die door de ‘doorgang door de vlam’ (definitie van het Franse woord flamberen) veel meer smaak, textuur en aroma aan uw gerechten toevoegt.

Conditie: in prima staat, zo goed als nieuw.
De vaste prijs is € 280,-

De prijs voor beide design-items samen is € 580,-
Dat is excl. verzending.(postnl)
Ophalen kan. (Elsloo, Nederlands Limburg)
Advertentienummer: m2245010853