Kenmerken

Conditie
Nieuw
Type
Overige typen

Beschrijving



De A-Serie messenset biedt voor elke toepassing een mes van hoge kwaliteit.

De messen zijn gemaakt van roestvrij staal en de handgrepen zijn ergonomisch gevormd. De verschillende kleuren geven de verschillende functies aan.

Schilmessen en universele messen zijn er voor de kleinere klusjes in de keuken, zoals het schoonmaken of ontkernen van fruit.

Het tomatenmes met kartelrand is voor het snijden van groenten en fruit met een harde schil en een zachte kern, b.v. tomaat.

Het broodmes is zoals de naam al doet vermoeden ideaal voor brood, het snijdt zelfs door de taaiste korst. De grip is ideaal zodat de hand het bord niet raakt.

Het grootste mes is het koksmes, het is ideaal voor het snijden van volumineus voedsel zoals kool of watermeloen, maar kan ook gebruikt worden om vlees te snijden of kruiden te hakken.

Platgeslepen messen kunnen met de messenslijper zeer eenvoudig worden geslepen. De snit is stabiel en duurzaam.

In de gekartelde rand zijn kleine zaagtandjes verwerkt, waardoor het makkelijker wordt om voedsel met een harde schaal of korst en een zachte binnenkant te snijden.

Na gebruik afspoelen met water en afdrogen. Hierdoor blijven de messen in optimale conditie.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Monnickendam
60x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 okt '25
Advertentienummer: m2326745091