Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Materiaal
Metaal

Beschrijving

Een werkelijk imposante kroonluchter van koninklijke proporties. Dit object is vervaardigd uit hoogwaardig gesatineerd (mat) glas en is een prachtig voorbeeld van Italiaans geïnspireerd glasontwerp uit de tweede helft van de 20e eeuw.
Met een diameter van maar liefst 100 cm en een glashoogte van 100 cm (instelbaar tot 180 cm met de bijbehorende ketting), is dit een zeldzaam groot model dat perfect tot zijn recht komt in een hoge hal, een vide of een exclusief interieur.
De centrale stam is opgebouwd uit sierlijke glazen elementen met een verfijnd ruitpatroon in reliëf. De armen zijn vervaardigd uit getwist glas en worden gesierd door talloze glazen kralenkettingen en ijspegel-vormige hangers. Het gesatineerde glas zorgt voor een prachtige, zachte verspreiding van het licht, waardoor de lamp een warme en luxueuze sfeer creëert.
Specificaties:
• Materiaal: Handgeblazen gesatineerd glas, verchroomd metaal.
• Afmetingen: Diameter 100 cm | Hoogte glassectie 100 cm | Totale hoogte incl. ketting ca. 180 cm.
• Lichtpunten: Geschikt voor E14 fittingen (kaarslampen).
.geschat op 25 kg

Conditie:
De kroonluchter verkeert in een mooie vintage staat met een indrukwekkende uitstraling.

• Belangrijk: Er ontbreekt één glazen arm aan de binnenzijde/onderzijde. Door de enorme omvang en de rijke versiering met glaskettingen valt dit in het totaalbeeld nauwelijks op (zie detailfoto's).
• Lichtbronnen: De afgebeelde lampjes worden niet meegeleverd.
• Technisch: De bedrading is aanwezig en functioneel.

Hij kan verstuurd of opgehaald worden
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
141x bekeken
2x bewaard
Sinds 5 apr '26
Advertentienummer: m2385154739