Vervanging van de klassieke gloeilamp. Geeft direct 100% licht bij inschakeling. Geen UV/IR uitstraling waardoor er minder risico op beschadiging is.Beschermingsgraad: IP20. Levensduur: 15000h. Lampvorm: peer. Lampvermogen: 4,8 watt. Kleurtemperatuur: 2700K.
Sluiting
Dit kavel sluit op 19-01-2026 vanaf 19:32 uur.
Verzenden
Wat is XL Auctions
Sluiting
Verzenden
Wat is XL Auctions
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
4x bekeken
0x bewaard
Sinds 7 jan '26
Advertentienummer: a1521593428
baltimore ledlsc lampenfeyenoord lampenajax ledred bull ledblacklight e27ajax lampenlampen van bertjee27 naar e14philips hue led stripjupiler ledlampen staphorstpl s 827 2p lampene27 flamegroene poef in Banken | Voetenbanken en Poefenizumi in Hengelsport | Roofvissenstalling tiel in Caravansweimaraner in Honden | Dekreuencassettebandje andre hazes in Cassettebandjessteiger gevraagd in Steigerszuiver stoelen 6 in Stoelensparta herenfiets blauw in Fietsen | Heren | Herenfietsenjabsco drinkwaterpomp in Bootonderdelenboekenkast 70 cm in Kasten | Boekenkasten