Luxe chalet Flaasbloem Chaam€ 98.500,00
Luxe chalet, RCN de Flaasbloem te Chaam
99931sinds 28 jun. '25, 16:31
€ 98.500,00
Ophalen
Verzenden voor € 4,95
Kenmerken
ConditieNieuw
Beschrijving
🌿 TE KOOP! Per direct beschikbaar...
Plek 1225 ♡
De Trots van onze (schoon)ouders, genaamd Enjoy 🗝️
🌿
Stijlvol Chalet op vakantiepark RCN de Flaasbloem – Genieten van Rust, Natuur én Comfort
Adres: Ultieme recreatie in het groen
Deze instapklare recreatiewoning van ca. 70 m² uit bouwjaar 2011 ligt op een unieke plek aan een doodlopend pad, wat zorgt voor optimale rust en privacy.
Geen last van passerende wandelaars, maar wél regelmatig bezoek van hertjes in het veld, eekhoorns in de bomen en prachtige vogels in de tuin – pure natuurbeleving!
🌞 Zonnige en groene oase
De tuin is perfect gepositioneerd met zon van 's morgens tot in de avond, zodat je de hele dag kunt genieten van het buitenleven.
Het ruime terras met sfeervolle zithoeken biedt volop mogelijkheden voor ontspanning, eten en gezelligheid.
🏡 Comfortabel en onderhoudsvriendelijk
De woning is uitgevoerd met duurzame kunststof gevelpanelen, kunststof kozijnen en dubbel glas – onderhoudsvriendelijk en goed geïsoleerd.
De grote schuifpui verbindt binnen moeiteloos met buiten.
Binnen is de woning voorzien van centrale verwarming (CV) én twee houtkachels, waarvan één in de privé sauna – luxe en sfeer in één.
🛏️ Slim ingedeeld en compleet ingericht
2 comfortabele slaapkamers
Badkamer met modern wasmeubel, toilet, inloopdouche met glazen deur en een heerlijke sauna
Landelijke keuken
Ruime bergzolder voor opslag
Volledig gemeubileerd, inclusief tuingereedschap
Grote schuur voor extra opbergruimte of hobbyruimte
🌳 Vakantiepark met topvoorzieningen
Het chalet bevindt zich op RCN de Flaasbloem, een uitstekend verzorgd park in een bosrijke omgeving met o.a.:
Recreatieplas met zandstrand
Overdekt zwembad met kinderbad
Hondenzwemplaats en huisdiervriendelijke zones
Speeltuinen, sportvelden, restaurant, snackbar, pizzeria, supermarkt, wasserette
Fietsverhuur en recreatieprogramma’s
🏖️ Recreatief verblijf toegestaan van april t/m oktober en in weekenden en vakanties de rest van het jaar.
Permanente bewoning is niet toegestaan.
💶 Kosten 2025 (indicatief):
Jaarplaats categorie 3: € 4.377,-
Elektra voorschot: € 200,-
Water voorschot: € 30,-
Gas voorschot: € 245,-
Toeristenbelasting: € 101,-
Optioneel: Wifi, tv, familieregeling, vriendenvoordeel
---
Samengevat:
Een onderhoudsvriendelijk, volledig ingericht en sfeervol chalet op een rustige plek midden in de natuur, met luxe voorzieningen zoals een sauna, houtkachels, ruime tuin én toegang tot alle faciliteiten van RCN de Flaasbloem.
Vraagprijs €98,500
📞 Interesse?
Dit is jouw kans op een tweede thuis waar comfort, rust en natuur samenkomen.
-Bezichtiging op afspraak
1e contact graag via pb of een mail naar Huizestoop@hotmail.com.
Een huisje vol liefde. ♡
Advertentienummer: m2283718651
Populaire zoektermen
inrichtingOverige Huis en Inrichtinggratis huis inrichtinghuis en inrichtinghuis te koop denhelderhuis en inrichting haarlemhuis te koop landgraafdrachten huishuis te koop roermondtuin en inrichtinghuis te koop winterswijkhuis en inrichting kastenschuur inrichtinghuis te koop sint oedenrodeopbergbox action in Kratten en Dozenloewe l1 in Luidsprekerssaris plateau in Aanhangers en Bagagewagenswahoo kickr power in Wielrennenvrachtwagen turbo in Vrachtwagen-onderdelendoktersromans in Tijdschriften en Krantenhuur grond in Stalling en Weidegangassepoester schoen in Kinderkleding | Schoenen en Sokkensidebar vw in Overige Auto-onderdelenegel egels in Kunst | Litho's en Zeefdrukken