WMF Lumero waterkoker. (Amper gebruikt)€ 80,00
Authentiek handgeweven berber vloerkleed (Uit Marrakech)
€ 500,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
2986sinds 29 mar. '25, 20:05
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Breedte150 tot 200 cm
Lengte200 cm of meer
VormRechthoekig
Beschrijving
Wij verkopen ons vloerkleed uit Marokko! We hebben dit kleed tijdens onze vakantie opgehaald in Marrakech bij een speciaalzaak. Dit tapijt is op bestelling gemaakt. Het betreft een handgeweven vloerkleed van schapenwol met Berberse patronen erop.
Heel kort gebruikt. Wij zijn na 2 maanden gestopt met het gebruiken van dit kleed vanwege onze katten. We waren bang dat ze hun nagels erin zouden zetten 😅.
Afmeting:
240 x 160 cm
Op te halen in Amstelveen
Heel kort gebruikt. Wij zijn na 2 maanden gestopt met het gebruiken van dit kleed vanwege onze katten. We waren bang dat ze hun nagels erin zouden zetten 😅.
Afmeting:
240 x 160 cm
Op te halen in Amstelveen
Advertentienummer: m2251469253
Populaire zoektermen
by boo vloerkleed in Stoffering | Tapijten en Kledenkleden tapijtenaztec vloerkleed in Stoffering | Tapijten en Kledenvloerkleed 200x250 in Stoffering | Tapijten en Kledenvloerkleed 240x340 in Stoffering | Tapijten en Kledenhema vloerkleed in Stoffering | Tapijten en Kledenvan besouw in Stoffering | Tapijten en Kledenoosters bed in Stoffering | Tapijten en Kledenloper bruiloft in Stoffering | Tapijten en Kledenbeni mguild in Stoffering | Tapijten en KledenHuis en Inrichting in Stoffering | Tapijten en Kledenikea keep off kleed in Stoffering | Tapijten en Kledengratis tapijtenbesouw vloerkleedzara glitter in Kleding & Damesmag 324feestelijke tuniekkz10cvelg met band 15 in Banden, Velgen en Asseneiken barometerbalken in Doe-het-zelf en Verbouwzonnescherm vitooude werklampsparta damesfiets 8 versnellingen