Beschrijving
540x400 interfloor neptunes 883 marine blauw
“Uiterst krachtig en met een lage ecologische voetafdruk”
Het werkpaard onder de projecttapijten is vernieuwd. Gemaakt van 100% ECONYL® Regenarated Nylon is Neptunus Project geschikt voor het meest intensieve woon- en projectgebruik.
Voortreffelijk voor gezinnen met kinderen, huisdieren of intensief gebruikte werkruimtes. Een oersterke kwaliteitsvloer met sublieme eigenschappen en tevens een lage ecologische voetafdruk (lage milieu belasting).
Solution Dyed ECONYL® garens
De hoogwaardige 100% geregenereerde en regenereerbare ECONYL® garens worden – zonder verlies van kwaliteit – geregenereerd uit Polyamide 6.0 (PA6) afval waaronder oude visnetten en gebruikte tapijten. Dit met het streven de wereldwijde hoeveelheid afval van stortplaatsen en in oceanen terug te dringen.
Neptunus Project is zwenkwielgeschikt, geluiddempend en beschikt over een uitstekende vlek weerstand en vuil bestendigheid. Gedurende de gehele levensduur van het tapijt zullen de unieke vezels van de garens vlekken afstoten. Indien een vlek niet met water gereinigd kan worden is reiniging met een bleekmiddel bevattende oplossing mogelijk dankzij de Solution Dyed ECONYL® garens.
– Voor een 100% duurzame vloer met respect voor mens en milieu –
De compacte lussenpool van Neptunus Project – Econyl® krijgt door de prachtige verspringende 2×2 draads tufting en de meerkleurige / ton-sur-ton kleursamenstelling een levendige look en zal langdurig een netjes en fris uiterlijk houden. Uitermate geschikt voor druk belopen gebieden ook op projectgebied, van showrooms tot restaurants en vergaderruimtes tot leslokalen.
ECONYL® garens worden tevens aanbevolen in de sector van de gezondheidszorg dankzij mogelijke reiniging en desinfectie met bleekwater en ‘active oxygen oplossingen’. En dit zonder optreden van kleurverlies.
“ Een hoogwaardig lussenpool tapijt (bouclé) die tegen een stootje kan!
Eigenschappen Neptunus Project – ECONYL® –
Gebruiksclassificatie: 33 en 23
Toepassing: intensief project- en privaatgebruik
Trappen en zwenkwielen: werken en wonen
Poolmateriaal: 100% ECONYL® polyamide 6.0
100% duurzaam door regeneratie uit wereldwijd polyamide 6.0 afval
Solution Dyed – geen kleurverschillen op de naad
Scotchgard Protector – Easy to Clean
Hoge kleur- en lichtechtheid
Geluid absorberend en akoestiek verhogend
OEKO-TEX® Label: hoogste niveau van veiligheid
Prodis en Gut Tes
Adviesverkoopprijs € 144,- per strekkende meter op 400 cm breed (€ 36,00 per m²)*
Rol 45 vak 0
### BESTEL JE KWALITEIT RESTPARTIJEN VLOEREN ONLINE OP WWW VLOERENOUTLETZWOLLE NL ###
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zwolle
90x bekeken
2x bewaard
Sinds 16 nov '25
Advertentienummer: m2334668005
Populaire zoektermen
restanten vloerbedekkingcoupon vloerbedekkingleenbakker vloerbedekkingvloerbedekking outletgratis vloerbedekkinggebruikte vinyl vloerbedekkinggratis vloerbedekking ophalengebruikte vloerbedekkingrestpartij vloerbedekkingStoffering | Vloerbedekkingrestant vloerbedekkingvloerbedekking gratisvloerbedekking zoldervloerbedekking 5 meterhoofdstandbankje in Yoga en Pilatesfokmerrie in Pony's2 vrouwen in Beelden en Beeldjesspruijt in Advies, Hulp en Trainingsuzuki gsx 650 f in Motoren | Suzukivolkswagen golf r 2019 in Carrosserie en Plaatwerkrustyco in Autogereedschapweekendje weg in Kortingen en Cadeaubonnenmjk in Kleding | Motorkledingde kleur van emoties in Kinderboeken | Jeugd | onder 10 jaar