Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Breedte
50 tot 100 cm
Lengte
100 tot 150 cm
Aantal personen
Vier personen
Vorm
Rechthoekig
Materiaal
Overige houtsoorten
Stijl
Jaren 70

Beschrijving

Prachtige design klassieker eetkamerset door Walter Antonis (stoelen) en Claire Bataille & Paul Ibens (tafel) voor meubelmaker ‘t Spectrum (eind jaren 60, begin jaren 70).

Te23 Tafel eetkamer
Deze tafel is een gezocht design klassieker van de ontwerpers en architecten Claire Bataille & Paul Ibens uit Antwerpen. Het is slechts enkele jaren in productie geweest begin jaren 70 bij de Nederlandse meubelfabrikant ‘t Spectrum.
Het zwarte, generfd essenfineer blad zit strak in een verchroomd metalen frame, met mooie minimalistische details. De tafel verkeert in goede, originele staat, met gebruikssporen passend bij de leeftijd.

Afmetingen: B: 90 cm | H: 70 cm | L: 142 cm

Se09 Stoelen eetkamer
Een mooie vintage set van vier buisframe stoelen ontworpen door Walter Antonis (van o.a. de SZ 14 fauteuil) voor 't Spectrum. De stoelen hebben een stalen buisframe uit één stuk en zijn nikkel verchroomd afgewerkt. Het frame loopt door over de rugleuning, waarbij de rugleuning ingeklemd zit. Stoelen hebben nog alle originele nylon beschermdopjes onder het buisframe.
De stoelen zijn klaar voor gebruik, maar verdienen enige restauratie. De originele zwarte rib-achtige stoffering en vulling is nog in tact, maar een herstoffering zal de stoelen nog meer zitcomfort geven. Ook de buizen zijn nog in tact maar het chroomwerk is onderaan op een paar kleine en twee grotere plekken verweerd.

Afmetingen: B: 50 cm | H: 76 cm | D: 40 cm | ZitH: 46

De set wordt bij voorkeur in zijn geheel verkocht.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Utrecht
474x bekeken
17x bewaard
Sinds 15 sep '25
Advertentienummer: m2311654139