Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Breedte
100 tot 150 cm
Lengte
200 cm of meer
Aantal personen
Vijf personen of meer
Vorm
Ovaal
Materiaal
Teakhout
Stijl
vintage retro midcentury Deens design
Handelsnaam fabrikant
onbekend
Postadres fabrikant
onbekend
E-mailadres fabrikant
onbekend

Beschrijving

Te koop:

Vintage Deense eettafel in teak met twee tussenbladen. Deze prachtige vintage Deense eettafel is uitgevoerd in massief teak. Het warme hout, de afgeronde hoeken en het verfijnde onderstel maken dit een tijdloos ontwerp met een elegant en functioneel karakter. De tafel is stijlvol vormgegeven en doet denken aan de ontwerpen van Glostrup, Gudme, Møller en andere toonaangevende Deens vakmensen uit de jaren 60. Een echte blikvanger voor liefhebbers van Scandinavisch design en vintage interieurs: stijlvol, praktisch en met een rijke geschiedenis.

De tafel verkeert in zeer goede staat. Het blad is zorgvuldig gepolijst en behandeld met een passende Deense olie, waardoor de natuurlijke glans en kleur van het teak weer mooi tot leven komen. Er zijn lichte gebruikssporen zichtbaar, passend bij de leeftijd en het karakter van het meubel. Dankzij de twee tussenbladen is de tafel eenvoudig te verlengen en biedt zo flexibel ruimte aan meerdere personen.

De tafel is momenteel verhoogd met 4 cm, maar deze aanpassing kan eenvoudig worden verwijderd indien gewenst.

Meer vintage of design? Bekijk onze andere advertenties, check onze website of volg ons op Facebook en Instagram via @hervint.er

Vraagprijs: 995 euro, inclusief twee tussenbladen.
Bezorging mogelijk. De tafel is demontabel en daardoor eenvoudig te vervoeren met een grotere auto of bus.

Voor onze algemene voorwaarden verwijzen we u naar onze website of kunt u ons vragen deze met u te delen!

Afmetingen:
Hoogte: 74 cm (verhoogd met 4 cm, kan worden verwijderd)
Breedte: 154 / 204 / 254 cm
Diepte: 110 cm
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dedemsvaart
247x bekeken
13x bewaard
Sinds 14 nov '25
Advertentienummer: m2334071140