Jurassic World Chrushivoren - Spinosaurus Kooisloper€ 25,99
Difrax - Soft flessenspeen 123 S - 2 st
160sinds 3 jul. '23, 14:49
€ 5,99
Verzenden
Beschrijving
Van €7.99 Voor €5.99Gratis verzending vanaf €50 | Voor 23:59u besteld, volgende werkdag in huis
Ronde tepelvormige speen waardoor baby's snel wennen aan het drinken uit een fles. De speciale zachte afwerking voelt aan als de moederborst. Hierdoor zijn borst- en flesvoeding goed te combineren.
Met de drie standen speen (| =klein gaatje, || =medium gaatje en ||| =groot gaatje) bepaalt u zelf de hoeveelheid en snelheid van het voeden.
Voor melk en pap vanaf 0 maanden. De bedoeling van de doseerspeen is dat u de streepjes (op de speen zelf te zien) onder het neusje van uw baby houdt.
I = streepje horizontaal waardoor de minste voeding eruit komt
II = schuin streepje, er komt iets meer voeding uit
III = verticaal en daarmee is het gat het grootst.
Gebruik de speciale 1-2-3 ring om de speen goed te positioneren
Voordelen Gratis verzending vanaf € 50,-* Voor 23:59 besteld, volgende werkdag in huis 14 dagen bedenktijd Kortingen tot wel 70%
Advertentienummer: a1485916435
Populaire zoektermen
difrax flessenwarmerphilips babyvoeding makernutrilon pepti 2babyvoeding nutramigenkruidvat babyvoeding 1neocate babyvoedingnutrilon 2babyvoeding etosdifrax pakjeshouderah babyvoedingnutramigen 2difrax kolfah babyvoedingnutrilon opvolgmelk 2te huur surhuisterveen in Huizen te huurslowfeeder bal in Paarden en Pony's | Overige Paardenspullenbetonnen plantenbak in Bloembakken en Plantenbakkenopgezette bok in Dierenverzamelingencoca cola knuffel in Speelgoed | Knuffels en Pluchenunspeet in Mercedes-Benzsluis leder in Jassen | Wintertitleist houten 5 in Golfflare airco in Airco'smarshall mg15 in Versterkers | Bas en Gitaar