Hot Wheels - '84 Audi Sport Quattro - 1:64 Q€ 3,00
LOZ Mini Blocks 1041 - Republiek Veiling Huis *Nieuw in doos
€ 85,00
Afhaalpunt voor € 3,99 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
451sinds 9 mar. '24, 19:11
ConditieNieuw
Prachtige gedetailleerde Republiek Veiling Huis bouwset van LOZ. Bevat 2864 onderdelen, inclusief meerdere poppetjes. Goede kwaliteit bouwstenen (Mini Blocks), die niet passen op de steentjes van de bekende fabrikant uit Denemarken. De steentjes van deze set zijn 1/3 (30%) kleiner dan de Deense steentjes (Compatible Block). Set is nieuw in ongeopende doos. Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog andere nieuwe ongeopende bouwsets van LOZ Mini Blocks (zie foto's 4 t/m 10), en van diverse andere merken. Heb ook nog ander speelgoed. Verzending via PostNL of DHL.
Advertentienummer: m2090683497
magnetische bouwstenenduplo grote doosblocks in Bouwstenenspeelgoed plasticant in Bouwstenenbouwstenen speelgoedbambino bouwstenenknex in Bouwstenenclicks in Bouwstenenknex speelgoed in Bouwstenenlego bouwstenenbristle blocksmagnetische bouwstenenknex doos in Bouwstenenduplo bouwstenenbla bla blocksstokbrood schaalnatuzzi stoel in Fauteuilslittle green radicals in Kinderen en Baby'splaymobil hoeve in Playmobilspoorwegen pet in Spoorwegen