Beschrijving

Lego minifiguur-model XL Kerstman, 36 cm hoog, 3D-geprint in PLA, nieuw en ongebruikt, verpakt in een verzegelde doos, getest en werkend, niet gesigneerd.



Santa Claus LEGO-stijl – Handmatige 3D-print MOC My own Creation – Hoogte 36 cm

Prachtige reproductie van de Kerstman in LEGO-stijl, gemaakt met precisie 3D-printen en met zorg afgewerkt in elk detail.
Dit model van 36 cm hoogte combineert de iconische esthetiek van LEGO-blokjes met het vakmanschap van de moderne ambachtelijke productie.

Kenmerken:
• Materiaal: hoogwaardig PLA (ecologische en duurzame bioplastic)
• Techniek: 3D-printen in hoge definitie, met nauwkeurige afwerking en levendige kleuren
• Afmetingen: hoogte 36 cm
• Staat: nieuw.

Een uniek stuk, ideaal voor verzamelaars, designliefhebbers en LEGO-fans. Perfect als decoratief element of als opvallende toevoeging aan een thematische kerstcollectie.

Verzending:
Het artikel wordt verzonden met een traceerservice, zorgvuldig verpakt om de integriteit tijdens het transport te waarborgen.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    5x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 26 nov '25
    Advertentienummer: a1520440257