Kenmerken
Conditie
Nieuw
Type
Overige typen
Beschrijving
De tijd van Joris en de draak verwijst naar het Michaëlsfeest, dat op 29 september wordt gevierd en de overgang van zomer naar herfst markeert. Dit feest staat in het teken van moed, waarbij de legende van Sint Joris en de draak centraal staat: de dappere ridder, met hulp van de aartsengel Michaël, verslaat de draak als symbool van het kwade. Op vrijescholen en in antroposofische kringen wordt deze periode ook geassocieerd met het vinden van innerlijke moed en het aangaan van uitdagingen in het nieuwe schooljaar.
Ik heb Joris 16 cm en de Draak 18cm gemaakt met wolvilt en gevuld met schapenwol de draak spuwt het vuur! Zijn vleugels en staart kun je op wens vormen. Zijn voor benen zijn scharnierend aangezet.
Joris kan zelf standing staan zijn lijfje is buigbaar hij staat op houten voetjes in zijn laarsjes.
Hij heeft een zwaard en beschermt zich met zijn schild.
Een mooie set om het Michaelsfeest te vieren.
Joris en de Draak €40.00 exl de verzendkosten
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Egmond-Binnen
12x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 sep. '26
Advertentienummer: m2442932159
Populaire zoektermen
campingbedje poppengebruikte poppenpoppen wasrekmonster high poppengratis speelgoed apeldoornpoppen schommelwinx poppen musapoppen helmpoppen maxi cosihouten poppen commodeelfjes poppenpoppen matrashouten poppen kledingkastantroposofische poppenlunchtafel in tafels-eettafelshardy in Hengelsport | Karpervissendisney princess tvroco 1600 in Modeltreinen | H0baby eendje in pluimveeeriba almere in Caravansafkortzaag 255 in Gereedschap | Zaagmachineskef eggs in Pc speakersold amsterdam in Antiek | Servies losschleich rat in verzamelen