Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Wipstoel
Merk
Eigenschappen
Verstelbaar
Handelsnaam fabrikant
Chicco
Postadres fabrikant
X
E-mailadres fabrikant
X

Beschrijving

Eerst is de Chicco Hoopla te gebruiken als wipstoel vanaf de geboorte tot ongeveer 6 maanden (0-9kg). Later kan de Chicco Hoopla worden gebruikt als comfortabele ligstoel door de verkleiner en veiligheidsgordel te verwijderen (van 12 maanden tot 18kg).

De relax is voorzien van een modulair verkleinkussen bestaande uit 2 delen, met een hoofdsteun die op verschillende hoogtes kan versteld worden, om de meest geschikte positie te vinden tijdens de groei van het kindje. Het verkleinkussen is afneembaar om meer plaats te bieden aan het kindje als het groter wordt.

Dankzij de handvaten aan de zijkant, is de rugleuning eenvoudig in 4 standen verstelbaar. De Chicco Hoopla is uitgerust met een verstelbare speelboog.

Alles kan in de wasmachine.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Gemert
118x bekeken
1x bewaard
Sinds 11 jan '26
Advertentienummer: m2354231974