galajurken, zwart maat 42 en 44€ 35,00
Galajurken, maat 36-38, zalmkleurig met zilver
410sinds 4 jun. '25, 20:47
€ 175,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
Kenmerken
ConditieNieuw
MerkChic & Holland
Type kledingstukGalajurk
MaatMaat 36 (S)
KleurRoze
Beschrijving
Prachtige galajurk met lange mouw en geheel bewerkt met stenen en pailletten, van boven tot onder. Merk Chic & Holland.
De stof van de jurk is enigszins meerekkend. De lengte van de rok is iets korter (10 cm) dan normaal aangezien korter maken lastig is.
Passen is mogelijk.
Dit is een heel opvallende jurk en nooit gedragen.
Winkelprijs 998 euro.
De stof van de jurk is enigszins meerekkend. De lengte van de rok is iets korter (10 cm) dan normaal aangezien korter maken lastig is.
Passen is mogelijk.
Dit is een heel opvallende jurk en nooit gedragen.
Winkelprijs 998 euro.
Advertentienummer: m2275586046
Populaire zoektermen
gelegenheidskleding damesgalajurk 36 in Gelegenheidskledinggalajurken maat 40 in Gelegenheidskledingdjellaba in Gelegenheidskledinggalajurk grote maat in Gelegenheidskledinggalajurken enschedeavondjurk in Gelegenheidskledingdjellaba dames in Gelegenheidskledingsari in Gelegenheidskledinggalajurken rotterdam in Gelegenheidskledingmarokkaanse djellaba in Gelegenheidskledinggalajurk maat 48 in Gelegenheidskledinggalajurk in Gelegenheidskledingtakchita te huur in Gelegenheidskledingtrekhaak peugeot 307 ccgoudmantel in Parkieten en Papegaaienskylanders swap force xbox onem performance f31philips tv oud in Vintage Televisiesivar ikea plankpolitie bus volkswagenantiek bruidskist in Antiek en Kunstbank terra in Bankstellensphinx badkamermeubel