NIEUW! Fijne witte lange basic legging van Didi maat 48 50

€ 12,50
Verzenden
Verzenden voor € 4,50
260sinds 2 mei. '25, 15:12
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
Type kledingstukBroek of Spijkerbroek
MerkDidi
KleurWit

Beschrijving

NIEUW!
Fijne witte basic legging van Didi maat 48, lang model.
Kan door de flinke stretch ook gerust met 50 gedragen worden!
Ook te koop in maat 46.
Nieuwprijs: 29,99

Taille enkel gemeten: 48 cm en rekt flink mee naar 70
Buitenbeenlengte: 112 cm
Materiaal: viscose en 5% elastan
Verzenden: 4,50

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hey,
Leuk dat je in mijn shoppie kijkt!
Even wat uitleg om teleurstelling te voorkomen:
Ophalen en passen is niet mogelijk.
Meten = weten! Ik zet afmetingen in de tekst erbij, mocht je nog vragen hebben dan kun je altijd even mailen.
Gekochte items kunnen niet geretourneerd worden.

Omdat ik kleding verkoop voor anderen en daar minimumprijzen mee heb afgesproken kan ik helaas niks aan de prijs doen.
Graag een bod via Marktplaats plaatsen zodat iedereen een eerlijke kans krijgt om te bieden, op deze manier passeer ik niemand.
Als je een bod doet, dan is de deal pas definitief wanneer ik je mail dat het bod akkoord is en zodra ik de adresgegevens heb ontvangen.
Als ik na 24 uur geen reactie heb gehad, zal ik het bod verwijderen. Dit doe ik omdat er helaas heel veel funbieders zijn.

Pakketten worden verzonden via PostNL.
Verzenden is altijd op risico van de koper.
Brievenbuspakjes verzend ik dagelijks. Pakketten (minimaal) 1x per week en uiteraard zo vaak als mogelijk.
Advertentienummer: m2263644115