Matthew Williamson Collectors item designers maat 38Zie omschrijving
Kenmerken
ConditieNieuw
Type kledingstukKostuum of Pak
MaatMaat 38/40 (M)
MerkMonique Collignon
KleurZwart
Beschrijving
Monique Collignon designer pak, duurzame mode, fair fashion! Jasje met ronde kraag, maat 38 (het jasje is getoond op de catwalk foto) er is een bijpassende broek bij te koop (maat 38 en 40). Bij het pak is ook een gilet te koop, maat 38 en witte blouses, maat 38 en 40. Alles is nieuw met kaartjes en van de designer monique collignon. Het materiaal is van gerecyclede pettenflessen. Conscious fashion.
Hier getoond met een versace leren riem en een versace tas, alles nieuw met kaartjes en uiteraard 100% origineel. Alles wat op de catwalk foto getoond wordt is te koop, het jasje, de blouse en de broek, nieuw met kaartjes.
Hier getoond met een versace leren riem en een versace tas, alles nieuw met kaartjes en uiteraard 100% origineel. Alles wat op de catwalk foto getoond wordt is te koop, het jasje, de blouse en de broek, nieuw met kaartjes.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: m2304321699240sinds 27 aug. '25, 14:00
Populaire zoektermen
pak travelstofaussie pakkrijtstreep pak dameszorg jasjeskobalt blauw pak damesdames 2 delig pakzara pakstudio anneloes pakzara pak geelzara pak roodroze pak zaraglitter pak damesrox pakroze pak zaraikea paneelgordijnen rails in Stoffering | Gordijnen en Lamellenwenum wiesel in Saabmakkum tichelaar in Antiek | Porseleinnorsborg poten in Banken | Bankstellencity lido in Cd's | Overige Cd'scitroen c1 koplampen in Verlichtingbrabantia prullenbak 12 liter in Woonaccessoires | Overigebekens in Kinderkleding | Schoenen en Sokkenkappen set in Verlichtinglounge bank amsterdam in Banken | Sofa's en Chaises Longues